piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaNa sygnaleChcieli wyłudzić pożyczkę z banku!

Chcieli wyłudzić pożyczkę z banku!

Dwoje mieszkańców Mińska Mazowieckiego, 37 – letnia kobieta i 36 – letni mężczyzna usłyszeli zarzuty usiłowania wyłudzenia pożyczki z banku na kwotę 32 tys. złotych. Kobieta, w tym celu posłużyła się podrobionym dokumentem, stwierdzającym jej zatrudnienie i osiągane dochody. Fałszywy dokument wystawił 36 – latek. Zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do jednego z banków na terenie Mińska Mazowieckiego przyszły dwie osoby, które przedstawiły, jak sie później okazało sfałszowany dokument potwierdzający zatrudnienie 37 – letniej kobiety, oraz osiągane przez nią dochody. Podrobiony dokument wystawił mężczyzna mieszkaniec Mińska Mazowieckiego. Para chciała wziąć pożyczkę z banku na kwotę 32 tysięcy złotych.

Dzięki czujności pracownika banku oraz błyskawicznej reakcji ze strony stołecznych policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą, udało sie zatrzymać opisane wyżej osoby. Kobieta i mężczyzna usłyszeli zarzuty usiłowania wyłudzenia pożyczki gotówkowej w kwocie 32 tys. złotych. Przyznali się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddali karze. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments