sobota, 13 kwietnia, 2024
Strona głównaInwestycjeJuż jutro Sulejówek przedstawi w Warszawie swoje postulaty dotyczące możliwości wprowadzenia 1...

Już jutro Sulejówek przedstawi w Warszawie swoje postulaty dotyczące możliwości wprowadzenia 1 strefy

W poniedziałek 26 marca reprezentacja Sulejówka weźmie udział w inauguracyjnym posiedzeniu Rady Warszawskiego Transportu Publicznego (WTP) . Zgodnie z zapowiedziami ZTM Rada WTP będzie miejscem wymiany opinii, zbierania sugestii i informacji od przedstawicieli różnych środowisk na temat funkcjonowania Warszawskiego Transportu Publicznego.

Postem tym nawiązujemy do naszego poprzedniego wpisu o możliwości rozwoju 1 strefy na obszar gmin podwarszawskich, w których działa SKM. Główny postulat władz Sulejówka dotyczy możliwości wprowadzenia zupełnie nowej i nie stosowanej dotychczas formuły współpracy gmin podwarszawskich z ZTM bez ingerencji w taryfy Kolei Mazowieckich.

Temat ten poruszymy na jutrzejszym spotkaniu. Dodatkowo już w najbliższą środę, wspólnie z włodarzami innych podwarszawskich gmin, spotkamy się z wiceprezydent Warszawy Renatą Kaznowską, która wstępnie wyraziła zainteresowanie naszym pomysłem.

O tym czy już wkrótce wprowadzona zostanie nowa formuła współpracy z gminami podwarszawskimi zdecydują najbliższe tygodnie.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments