wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnalePolicjanci odzyskali zegarek wart 45 000 zł!

Policjanci odzyskali zegarek wart 45 000 zł!

Wspólne działanie funkcjonariuszy wydziału kryminalnego mińskiej komendy i policjanta z komisariatu policji w Halinowie, doprowadziło do ustalenia miejsca, w którym ukrywany był ekskluzywny zegarek o wartości 45 tys. zł. Zegarek został odzyskany i zabezpieczony. Sprawa jest w toku policjanci planują dalsze czynności.

Policjanci odzyskali zegarek wart 45 000 zł!
Policjanci odzyskali zegarek wart 45 000 zł! (Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim)

W połowie stycznia 2018 roku, otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży różnych przedmiotów z jednego z domu w gminie Halinów. Łupem sprawcy padł zegarek o wartości ok. 45 tys. złotych, perfumy damskie i męskie oraz dwa telefony. Kradzieży dokonano podczas towarzyskiego spotkania, jakie zorganizował jeden z domowników, pod nieobecność właściciela domu.

Policjanci bardzo szybko ustalili uczestników imprezy co przełożyło się na zatrzymanie i przedstawienie zarzutów osobie biorącej udział w spotkaniu tj. 25-latce z Sulejówka. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień.

Funkcjonariusze w dalszym ciągu pracowali nad tą sprawą sprawdzając każdy sygnał i prowadząc szereg czynności zmierzających do ustalenia, gdzie zostały ukryte skradzione rzeczy. Właśnie ta wytrwała praca policjantów wydziału kryminalnego mińskiej komendy spowodowała, że podczas jednego z przeszukań posesji na terenie działania KRP Warszawa VII, odzyskali część ze skradzionych „fantów”. Wspólnie z funkcjonariuszem komisariatu policji w Halinowie zabezpieczyli ekskluzywny i pamiątkowy zegarek o wartości ok. 45 tys. zł. Zegarek niebawem trafi na rękę zgłaszającego.

Sprawa jest w toku, policjanci zaplanowali dalsze czynności zmierzające do odzyskania pozostałych utraconych rzeczy.

mz

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments