piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaInwestycjePrzegląd drogowych inwestycji w Sulejówku!

Przegląd drogowych inwestycji w Sulejówku!

Trwa intensywna budowa zaplanowanych na ten rok inwestycji drogowych. 10 września położono pierwszą warstwę asfaltu na ul. Długiej. Już wkrótce będą po niej jeździły lokalne autobusy pod szyldem warszawskiego ZTM.

Przegląd drogowych inwestycji w Sulejówku!
Przegląd drogowych inwestycji w Sulejówku! (Źródło: Urząd Miasta Sulejówek)

Trwają końcowe prace związane z budową ul. Wspólnej, na której położono już pierwszą warstwę asfaltu. Na ul. Paderewskiego trwają zaawansowane prace związane z budową odwodnienia. Dla bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 1 na kilka tygodni przed terminem umownym oddaliśmy do użytku odcinek chodnika przylegający do placówki. 

Przegląd drogowych inwestycji w Sulejówku!
Przegląd drogowych inwestycji w Sulejówku! (Źródło: Urząd Miasta Sulejówek)

Rozpoczęła się też budowa ul. Harcerskiej i ul. Krasickiego, na którą udało się nam pozyskać rekordową dotację rządową w kwocie 3,2 mln zł. Zaczęły się również prace związane z przebudową ul. Szkolnej, na które pozyskaliśmy dotację UE. Na ul. Skłodowskiej-Curie położyliśmy właśnie pierwszą warstwę asfaltu. 

Nakładka asfaltowa pojawiła się również na ul. Jodłowej. Z kolei prace związane z kompleksową budową ul. Kutrzeby zakończą się w ciągu miesiąca. Tymczasem na dochodzącej do niej ul. Dąbka pojawiła się nakładka asfaltowa, po której już wkrótce będzie jeździł autobus lokalny. 

Właśnie rozpoczyna się kompleksowa przebudowa najważniejszej miejskiej ulicy- Okuniewskiej. 

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments