środa, 24 kwietnia, 2024
Strona głównaInwestycjeNadal nie działa sygnalizacja świetlna zainstalowana na ulicy Szosowej w Sulejówku!

Nadal nie działa sygnalizacja świetlna zainstalowana na ulicy Szosowej w Sulejówku!

30 sierpnia Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim zainstalował na ulicy Szosowej w Sulejówku sygnalizację świetlną. Niestety do chwili obecnej sygnalizacja nie została jeszcze uruchomiona.

Z uwagi, że za chwilę minie miesiąc od momentu ogłoszenia przez Urząd Miasta Sulejówek zainstalowania sygnalizacji świetlnej przy przedszkolu na ulicy Szosowej postanowiliśmy sprawdzić kiedy ostatecznie urządzenie zostanie uruchomione. W tym celu skontaktowaliśmy się z Zarządem Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim. 

Z informacji jakie otrzymaliśmy wynika, że zwłoka w uruchomieniu sygnalizacji wynika z faktu, że Zakład Energetyki nie podłączył jeszcze sygnalizacji do stacji TRAFO znajdującej się obok przedszkola. Najprościej mówiąc urządzenie nie ma aktualnie zasilania.

 Kiedy w takim razie Zakład Energetyczny wykona przyłącze? Z tego co udało nam się dowiedzieć ma to nastąpić najpóźniej w przyszłym tygodniu. Wtedy również sygnalizacja zostanie również uruchomiona przez Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim.

 Czy po uruchomieniu sygnalizacji zmniejszy się liczba wypadków w tym miejscu? O tym na pewno przekonamy się już za kilka miesięcy.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments