piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaInwestycjePrzegląd miejskich inwestycji. Stan na 2 października

Przegląd miejskich inwestycji. Stan na 2 października

W miony wtorek położona została warstwa asfaltu na ul. Krasickiego od strony ul. Czynu Społecznego (widoczna na zdjęciu). Już wkrótce zostanie też wybudowany chodnik na całej jej długości. Trwają intensywne prace na budowie ul. Harcerskiej. Obie inwestycje zostały dofinansowane przez Rząd RP w kwocie 3,2 mln zł.

Przegląd miejskich inwestycji. Stan na 2 października (Źródło: Remigiusz Górniak )

Nowa nakładka asfaltowa pojawiła się też na ul. Szkolnej. Tę inwestycję dofinansowano z kolei ze środków UE. Dziś nastąpiło otwarcie ofert przetargowych na budowę odwodnienia ul. Żeromskiego wraz z budową nakładki asfaltowej na odc. od ul. Czynu Społecznego do Kanału Wawerskiego oraz budowę odwodnienia wraz z korytowaniem ul. Baryłki.

Wszystkie 4 oferty mieszczą się w zabezpieczonych środkach budżetowych. Realizacja planowana jest w latach 2018-2019. Ogłosiliśmy również przetarg na wykonanie brakującego odcinka ul. Poniatowskiego na odc. od ul. Reymonta do ul. Poprzecznej. 

A już za moment nakładki asfaltowe pojawią się na ul. Francuskiej, odcinku ul. Andersa oraz wokół SP4 na odcinkach ul. Kochanowskiego i Kopernika. Trwają intensywne prace związane z budową ul. Kutrzeby. 

Prace na tej ulicy zakończą się jeszcze w październiku b.r. Za chwilę zakończone zostaną też prace związane z budową ul. Wspólnej.

Źródło: Remigiusz Górniak

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments