niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaNa sygnalePolicja poszukuje zaginionego mieszkańca Sulejówka

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Sulejówka

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Januszem Stefanem Lewandowskim lat 60, który w dniu 6 sierpnia 2018 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie zawiązał kontaktu z rodziną oraz nie jest znane jego miejsce pobytu. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mińsku Mazowieckim pod numerem telefonu 25/759-72-00 lub z najbliższą jednostką policji na terenie kraju.

Policjanci z Komisariatu Policji w Sulejówku, przyjęli zawiadomienie o zaginięciu Janusza Stefana Lewandowskiego, mieszkańca Sulejówka, lat 60. Zaginiony w dniu 06.08.2018 roku wyszedł z domu z zamiarem udania się na pielgrzymkę do Częstochowy a później po całej Europie. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie jest znane jego miejsce pobytu.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu ok. 60 lat ,wzrost ok. 178 cm, oczy zielone, włosy krótkie brązowe. Brak informacji na temat ubioru. Może poruszać się na skuterze (brak bliższych danych skutera).

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim pod numerem telefonu 25/759-72-00 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments