wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaNa sygnalePolicjanci z Halinowa zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Dębe Wielkie

Policjanci z Halinowa zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Dębe Wielkie

Policjanci z Halinowa zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Dębe Wielkie, u którego w domu podczas przeszukania odnaleźli środki odurzające w postaci marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty karne, przyznał się do popełnionego czynu. Za nielegalne posiadanie narkotyków grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Halinowscy kryminalni w dalszym ciągu rozpracowują środowisko osób zajmujących się sprzedażą i zażywaniem narkotyków. Zdobyta wiedza operacyjna doprowadziła funkcjonariuszy do jednego z domów na terenie gminy Dębe Wielkie, gdzie jak ustalili mogą znajdować się środki odurzające.

Policjanci zastali na miejscu 40-letniego mężczyznę, którego poinformowali o celu wizyty. Funkcjonariusze przystąpili do przeszukania domu. W wyniku ich działań w jednym z pomieszczeń odnaleźli zielony susz roślinny oraz tabletki zapakowane w foliowe torebki. Substancje zostały zabezpieczone do dalszych badań, mężczyzna został zatrzymany.

Śledczy sprawdzili testerem narkotykowym czy w składzie zabezpieczonych substancji znajdują się środki, których posiadanie jest zabronione prawem. Wynik wskazał na zawartość w suszu roślinnym THC, co potwierdziło że zabezpieczona substancja jest marihuaną. Policjanci przedstawili 40-latkowi zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do czynu, w sprawie złożył wyjaśnienia.

Funkcjonariusze będą sprawdzali jeszcze w jaki sposób mieszkaniec gminy Dębe Wielkie wszedł w posiadanie marihuany. Udzielanie i sprzedaż innej osobie narkotyków lub nakłanianie i ułatwianie ich zażywania jest przestępstwem, i grozi za taki czyn nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

mz

KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments