Plac zabaw i siłownia obok stawu „Kolejniak” w Sulejówku Miłośnie

0
1719
Plac zabaw obok stawu


Mimo trwającej zimy trwa budowa placu zabaw dla dzieci obok stawu „Kolejniak” w Sulejówku Miłośnie. Tuż obok samego placu powstaje równocześnie napowietrzna siłownia z której będą mogli korzystać nie tylko dzieci ale również dorośli.

Ławki na placu zabaw obok stawu „Kolejniak” w Sulejówku Miłośnie Fot. Hubert Wasilewski

Według wstępnych zapowiedzi Urzędu Miasta plac zabaw wraz z siłownią obok „Kolejniaka” miał powstać już w październiku 2018. Niestety termin wykonania prac został przesunięty i dopiero teraz możemy obserwować jego budowę.

Plac zabaw obok stawu „Kolejniak” w Sulejówku Miłośnie
Fot. Hubert Wasilewski

Na razie na placu zabaw zamontowana jest zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa oraz dwie ławki do siedzenia i kosz. Pozostałe elementy placu będą instalowane w najbliższym czasie. Teren dla bezpieczeństwa dzieci jest oczywiście ogrodzony płotem. Niestety będzie to jeden z mniejszych placów zabaw w Sulejówku.

Siłownia obok stawu „Kolejniak” w Sulejówku Miłośnie
Fot. Hubert Wasilewski

Tuż przy placu zabaw powstaje siłownia napowietrzna na której aktualnie zamontowanych jest już 7 przyrządów do ćwiczeń. Z uwagi na trwającą jeszcze zimę chętnych do ćwiczeń na razie brak aczkolwiek wraz z nadejściem cieplejszych dni można spodziewać się dużego zainteresowania nie tylko siłownią ale również i placem zabaw.

Plac zabaw i siłownia obok stawu „Kolejniak” w Sulejówku Miłośnie

Autor: WirtualnySulejowek.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj