poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
Strona głównaInwestycjePrzetarg na sporządzenie dokumentacji technicznej budowy basenu w Sulejówku

Przetarg na sporządzenie dokumentacji technicznej budowy basenu w Sulejówku

15 stycznia Sulejówek ogłosił przetarg nieograniczony na „Sporządzenie dokumentacji technicznej budowy basenu na terenie Miasta Sulejówek” Oferenci mogli składać swoje oferty do 25 stycznia br. do godziny do godziny 12:00.

Źródło: https://sulejowek.e-mapa.net/

Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu nr 503679-N-2019  zamieszczonym na stronie www.bip.sulejowek.pl przedmiotem zamówienia były usługi, polegające na opracowaniu wielobranżowego projektu koncepcyjnego wraz z wizualizacją oraz dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych i kosztorysów inwestorskich dla zadania inwestycyjnego pn.: „Sporządzenie dokumentacji technicznej budowy basenu na terenie Miasta Sulejówek” wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego decyzji pozwolenia na budowę.

Pomimo upłynięcia daty składania ofert na chwilę obecną jeszcze nie zostały ogłoszone jego wyniki. Według informacji jakie uzyskaliśmy w miniony piątek w Referacie ds. Planowania i Realizacji Inwestycji takie informacjie na dniach zostaną podane do publicznej wiadomości.

Autor: WirtualnySulejowek.pl

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments