Repertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Od 9 do 14 lutego

0
978

Od 9 lutego pojawi się nowy repertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Co ciekawego tym razem obsługa kina przygotowała dla lokalnych kinomaniaków? Sprawdźcie poniżej.

Plakat Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie

Najbliższy tydzień to przede wszystkim trzy nowe propozycje z czego dwie zdecydowanie przeznaczone dla najmłodszych a jedna dla osób nieco starszych czyli tradycyjnie 12+

Pierwsza nowość to kolejna część filmu animowanego „Jak wytresować smoka 3” Jest to kontynuacja przygód młodego wikinga o imieniu Czkawka oraz jego wiernego przyjaciela, czarnego smoka Szczerbatka. Na jakie przygody tym razem natkną się nasi bohaterowie? Rąbka tajemnicy zdradza nam zwiastun filmu zamieszczony poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=Z1CnvAWME28
Zwiastun filmu: Jak wytresować smoka 3

Kolejna propozycja skierowana jest również do najmłodszych widzów i jest nią druga część filmu animowanego „Lego przygoda”. To również kontynuacja przygód w świecie zabawek Lego. Pierwsza część bajki pojawiła się w kinach w 2014 roku. Z jakimi przygodami tym razem będą musieli zmierzyć się nasi mali bohaterowie? Możecie to zobaczyć w poniższym zwiastunie.

Zwiastun filmu: Lego przygoda 2

Ostatnia propozycja skierowana jest dla starszych widzów a na pewno dla tych w wieku 12+. Jest to polska komedia Planeta Singli 3. W rolach głównych zabaczymy: Agnieszkę Wiedłochę, Macieja Stuhra, Weronikę Książkiewicz, Danutę Stenkę oraz Tomasza Karolaka.

Zwiastun filmu: Planeta Singli 3
Repertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Od 9 do 14 lutego

Autor: WirtualnySulejowek.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj