sobota, 13 kwietnia, 2024
Strona głównaInwestycjeTu powstanie basen miejski w Sulejówku!

Tu powstanie basen miejski w Sulejówku!

Dziś czyli 10 lutego postanowiliśmy sprawdzić miejsce gdzie docelowo ma powstać basen miejski w Sulejówku. Według dokumentów przetargowych dotyczących sporządzenia dokumentacji technicznej budowy basenu jest to działka nr 6 w obrębie ewidencyjnym 0045. Co oznacza, że adres basenu będzie zlokalizowany w Sulejówku przy ul. Paderewskiego. Dokładny adres możecie poznać oglądając nasz materiał wideo.

Działka na której ma powstać basen w Sulejówku. Widok od stronu ul. Igancego Jana Paderewskiego (Fot: Hubert Wasilewski)

Aktualnie na terenie działki na której ma powstać basen znajduje się skład materiałów budowlanych wykorzystywanych przy trwających inwestycjach w Sulejówku.

Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Ignacego Jana Paderewskiego. Oznacza to że pomysł budowy basenu na terenie Parku Glinianki został całkowicie odrzucony.

Brama wjazdowa na teren działki gdzie ma powstać basen w Sulejówku. Widok od strony ulicy Wojciecha Bogusławskiego (Fot: Hubert Wasilewski)

Z uwagi, że działka położona jest pomiędzy dwoma ulicami czyli Igancego Jana Paderewskiego oraz Wojciecha Bogusławskiego możliwe, że wjazd na teren przyszłego basenu będzie odbywał się z obu ulic. O tym czy takie rozwiązanie ostatecznie zostanie uwzględnione przez UM Sulejówek dowiemy się kiedy wybrana firma wykona niezbędną dokumentację techniczną budowy basenu. 

Działka gdzie ma powstać basen w Sulejówku. Widok od strony ulicy Wojciecha Bogusławskiego

Autor: WirtualnySulejowek.pl

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments