wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnalePolicjanci z komisariatu ze Stanisławowa wyjaśnili sprawę kradzieży kamer

Policjanci z komisariatu ze Stanisławowa wyjaśnili sprawę kradzieży kamer

W listopadzie ubiegłego roku policjanci ze Stanisławowa prowadzili czynność procesowe w sprawie kradzieży kamer z budynku Urzędu Gminy w Dobrem. Podczas podjętych wtedy działań nie ustalono sprawców tego czynu.

Jednak mimo upływu czasu, mundurowi ze stanisławowskiego komisariatu nie zakończyli zbierania informacji w tej sprawie. Jedna z takich informacji prowadziła do 21-letniego mieszkańca Dobrego. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony na komisariat. Tam został przesłuchany na okoliczność kradzieży. Przyznał się do jej popełnienia i w tej sprawie usłyszał zarzut karny.

Następnie policjanci zatrzymali drugiego z podejrzewanych mężczyzn również 21-latka, który także przyznał się do kradzieży. Efektem policyjnych działań było również ustalenie, że 21-letni mieszkaniec Dobrego, ponad tydzień temu w Dobrem, dokonał zaboru pojazdu Renault, przyjechał nim do Mińska Mazowieckiego gdzie porzucił. Policjanci odnaleźli utracony samochód i przekazali właścicielowi. 21-latek usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu.

mz

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments