wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaKino SulejówekRepertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Od 10 do 16 maja

Repertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Od 10 do 16 maja

Od najbliższego piątku czyli 10 maja pojawi się nowy repertuar Kino-Teatr Kurtyna w ramach którego będą wyświetlane 4 filmy.

Pierwsza propozycja to film animowany Kraina Cudów przeznaczony dla najmłodszych widzów. Film opowiada o June która odkrywa ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i mówiących zwierząt. Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=1P_P3gadwb8
Zwiastun filmu Kraina Cudów

Kolejny film jaki zobaczymy to Miłość i Miłosierdzie w reżyserii Michała Kondrata. Jest to dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu i misji Siostry Faustyny Kowalskiej, ujawniający nieznane dotąd fakty i niedawno ujawnione dokumenty z życia Świętej. Poniżej zwiastun filmu.

Zwiastun filmu Miłość i Miłosierdzie

Wszystkim którzy kochają romantyczne komedie polecamy film Niedobrani który opowiada o dziennikarzu który próbuje umówić się ze swoją byłą opiekunką, która aktualnie zajmuje ważną pozycję w rządzie USA. Dla zainteresowanych zamieszczamy zwiastun filmu.

Zwiastun filmu Niedobrani

Ostatni film jaki znajdziemy w repertuarze na najbliższy tydzień to Avenegers: Koniec gry. Tym razem Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana. Czy im się uda?

Zwiastun filmu Avenegers: Koniec gry
Repertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Od 10 do 16 maja
Repertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Od 10 do 16 maja (Źródło: Kino-Teatr Kurtyna)
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments