piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaMama i Dziecko1 czerwca odbędą się zawody spławikowe dla dzieci o Puchar Prezesa Koła...

1 czerwca odbędą się zawody spławikowe dla dzieci o Puchar Prezesa Koła nr. 53

Zarząd Koła nr 53 serdecznie zaprasza do udziału w Zawodach spławikowych dla dzieci o Puchar Prezesa Koła nr. 53 przy Ministerstwie Sprawiedliwości, organizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Zawody po raz kolejny odbywać będą się pod patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek.

Plan zawodów:
8.30 – rozpoczęcie zawodów;
9:00 – zamknięcie listy startowej zawodów spławikowych, konkursu rzutów do tarczy Arenberga, konkurs zarzucania wędki oraz konkursu ekologicznego;
9:00 – 9:30– przywitanie gości, losowanie stanowisk, odprawa zawodników;
9:30 – 10:00 – przygotowanie zawodników do startu;
10:00 – 12:00 – zawody wędkarskie – konkurencja spławikowa;
12:00 – 12:15 – ważenie złowionych ryb;
12:15 – 13:15 – konkursy rzutów do tarczy Arenberga, zarzucania wędki, ekologiczny oraz pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej;
13:15 – 13:45 – ogłoszenie wyników, rozdanie nagród;
13:45 – 14:30 – poczęstunek z grilla dla zgłoszonych uczestników zawodów.

Kolejniak - zbiornik wodny przy PKP Sulejówek Miłosna
Kolejniak – zbiornik wodny przy PKP Sulejówek Miłosna ( Fot: Agnieszka Petrow-Wasilewska)

Dla najmłodszych dzieci, na czas zawodów zostaną wystawione baseniki z wodą z możliwością łowienia rybek plastikowych. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Koła nr 53 czyni starania, by podczas imprezy mogły pojawić się dodatkowe atrakcje.

Ze względów organizacyjnych i wielkość zbiornika, liczba uczestników zawodów spławikowych i pozostałych konkurencji jest ograniczona.

Zgłoszenia przyjmuje kol. Irenka Sajkowska pod nr tel. 508 877 126, do piątku 24 maja 2019 r. do godz. 20:00.

Uczestnicy zawodów spławikowych zobowiązani są do posiadania sprzętu, tj. wędki z osprzętem oraz siatki na ryby. Uczestnicy w czasie zawodów muszą pozostawać pod opieką osoby dorosłej.

UWAGA: uczestnicy zawodów wędkarskich zobowiązani będą do samodzielnego zanęcania, zarzucania wędki, zacinania i wyjmowania ryby z wody. Pomoc opiekunów dopuszczana będzie w zakresie zakładania przynęty na haczyk i zdejmowania z niego ryb oraz w pełnym zakresie w przypadku złowienia większej ryby.

Koło nr 53 zapewni pomoc techniczną osobom nie wędkującym na co dzień. Ww. program oraz godziny poszczególnych punktów mogą ulec zmianie.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments