poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
Strona głównaKino SulejówekRepertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Od 31 maja do 6 czerwca

Repertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Od 31 maja do 6 czerwca

Repertuar Kino-Teatr Kurtyna który od jutra zacznie obowiązywać skierowany jest tym razem wyłącznie do najmłodszych kinomaniaków. Nowością w repertuarze będzie film animowany Pokémon: Detektyw Pikachu.

Cała historia filmu rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło.

W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę.

Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City – rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

Zwiastun filmu: Pokémon: Detektyw Pikachu

Drugim filmem na jaki młodzi kinomaniacy będą mogli się wybrać będzie Aladyn który jest wyświetlany w Kino-Teatr Kurtyna już od 24 maja.

Oba filmy będą wyświetlane w wersji z dubbingiem.

Repertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Od 31 maja do 6 czerwca
Repertuar Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku Miłośnie. Od 31 maja do 6 czerwca
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments