Policjanci zatrzymali 36 latka z gminy Halinów

0
783
Policja
Policja (Fot: KPP w Mińsku Mazowieckim)

Mińscy kryminalni zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Halinów, który od ponad roku poszukiwany był listem gończym przez prokuraturę w Grójcu i warszawski sąd. Zatrzymanie mężczyzny możliwe było dzięki zaangażowaniu policjantów i prowadzonym czynnościom operacyjnym. 36-latek był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy i nie stawiał oporu podczas zatrzymania. Został już przewieziony do zakładu karnego gdzie będzie obywał zasądzona karę.

Działania operacyjne oraz ustalenia mińskich kryminalnych doprowadziły ich do jednej z posesji na terenie gminy Wiązowna, gdzie jak wynikało z informacji miał ukrywać się poszukiwany listem gończym mężczyzna.

Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali 36-latka z gminy Halinów, który od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną wydano list gończy w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności m.in. za kradzieże i paserstwo.

Podczas zatrzymania 36-latek nie stawiał oporu, był zaskoczony wizytą policjantów. Został już przewieziony do więziennej celi.

KOMENTUJ BEZ LOGOWANIA

Please enter your comment!
Please enter your name here