Zatrzymano ściganego dwoma listami gończymi

0
240
Zatrzymano ściganego dwoma listami gończymi
Zatrzymano ściganego dwoma listami gończymi (Fot: KPP w Mińsku Mazowieckim)

W wyniku sprawnej policyjnej akcji pod jednym z mińskich marketów, wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, za którym Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim wydał dwa listy gończe. 25-letniego Stanisława K. z gminy Jakubów zatrzymano w momencie, kiedy wsiadał do osobowego renault. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a później został odkonwojowany do zakładu karnego w którym spędzi kilka kolejnych lat na mocy sądowego wyroku.

Wywiadowcy z wydziału prewencji zajęli się realizacją dwóch listów gończych, które miński sąd wydał za jednym z mieszkańców gminy Jakubów. Poszukiwany przez policjantów 25-letni Stanisław K. miał zgodnie wyrokiem sądu – odbyć karę 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci postanowili sprawdzić parking jednego z mińskich marketów. Ze zdobytych przez nich informacji wynikało, że mężczyzna może się tam pojawić.

Obserwując osoby i samochody pojawiające się pod marketem, wywiadowcy zobaczyli mężczyznę idącego w kierunku osobowego renault. Wyglądem i rysopisem przypominał on ściganego 25-latka.

Wywiadowcy ruszyli w jego kierunku, zatrzymując go w momencie, kiedy próbował wsiadać do auta. Mężczyzna był zaskoczony i zdezorientowany. Po tym jak założono mu kajdanki, został przewieziony do komendy.

25-latek najpierw trafił do policyjnego aresztu, a później w konwoju został przewieziony do zakładu karnego.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

KOMENTUJ BEZ LOGOWANIA

Please enter your comment!
Please enter your name here