Odwiedzili miński szpital

0
402
Odwiedzili miński szpital
Odwiedzili miński szpital (Fot: KPP w Mińsku Mazowieckim)

Policjanci z mińskiej Komendy wspólnie z przedstawicielami władz powiatu i kierownictwa wydziału oświaty i promocji, postanowili zrobić niespodziankę maluchom z okazji Dnia Dziecka. Policyjno-samorządowa delegacja wybrała się na oddział dziecięcy mińskiego szpitala powiatowego, aby wręczyć małym pacjentom drobne upominki w postaci odblasków oraz innych gadżetów.

Odwiedzili miński szpital
Odwiedzili miński szpital (Fot: KPP w Mińsku Mazowieckim)

Policjanci nie tylko w Dzień Dziecka, ale zawsze w swojej służbie starają się ze szczególna troską podchodzić do dzieci i młodzieży, bo ich dobro i bezpieczeństwo jest dla nich niezwykle cenne i ważne.

Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim nadkomisarz Bartłomiej Dydek wspólnie z Wicestarostą Mińskim Krzysztofem Płochockim postanowili zrobić niespodziankę małym pacjentom z oddziału dziecięcego mińskiego szpitala. Doskonała okazją był dzisiejszy Dzień Dziecka.

Odwiedzili miński szpital
Odwiedzili miński szpital (Fot: KPP w Mińsku Mazowieckim)

W odwiedzinach wzięła udział Naczelnik Wydziału Promocji i Oświaty mińskiego starostwa Emilia Piotrkowicz oraz ekspert zespołu do spraw nieletnich i patologii nadkomisarz Piotr Słoński. Na oddział przybyłych gości wprowadził dyrektor Artur Więckowski.

Zarówno ci mali, jak również ci więksi pacjenci byli bardzo mile zaskoczeni nietypową wizytą. Każdy pacjent otrzymał od komendanta i starosty torebkę z gadżetami i odblaskowe zawieszki.

Dzisiejsza wizyta sprawiła wiele radości dzieciom, ale też policjantom i samorządowcom. I jednym i drugim leży przecież na sercu dobro i zdrowie dzieci.

Tego dnia nie można było zapomnieć o tym, że nie wszystkie dzieci mogą bawić się na festynach, koncertach czy też w gronie swoich rówieśników. Dlatego właśnie mińscy policjanci odnowili chlubną tradycję odwiedzin oddziału dziecięcego.

Ze swojej strony policjanci serdecznie podziękowali władzom powiatu mińskiego za poparcie tej inicjatywy i wielkie serce dla tej sprawy.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj