Zatrzymani podczas kontroli drogowej: Narkotyki znalezione w hondzie

0
97
Narkotyki znalezione przez policjantów w samochodzie
W miniony poniedziałek, mińscy policjanci zatrzymali samochód marki honda na jednej z ulic miasta. Powodem zatrzymania pojazdu był brak świateł w pojeździe podczas pory nocnej. Jednakże, kontrola ta szybko przekształciła się w coś więcej, gdy policjanci wyczuli woń marihuany. Skutkiem tego incydentu było zatrzymanie kierowcy i pasażera pojazdu.
29 kwietnia, w nocy, patrol policji zauważył hondę poruszającą się po jednej z ulic miasta bez włączonych świateł. Natychmiast zdecydowali się na przeprowadzenie kontroli pojazdu.  
                                                                                             Gdy kierowca otworzył szybę, policjanci poczuli charakterystyczną woń marihuany, co skłoniło ich do podjęcia dalszych czynności. W wyniku przeszukania, policjanci znaleźli torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego przy pasażerze, oraz kilka torebek z zawartością suszu pod fotelem kierowcy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających.                      
                                
Badanie zabezpieczonego suszu w komendzie potwierdziło, że był to produkt zawierający marihuanę. 17 i 18-latek przyznali się do posiadania środków odurzających. Teraz mieszkańcom Halinowa i Mińska Mazowieckiego grozi kara pozbawienia wolności do nawet 3 lat.                                                          

Sprawa jest obecnie prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim. 
                                                      
Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj