13 czerwca – Festiwal DISCOpolowanie z okazji Święta Miasta Sulejówek!

0
377
DISCOpolowanie
DISCOpolowanie

Z okazji Święta Miasta Sulejówek w dniu 13 czerwca na terenie targowiska miejskiego w Sulejówku odbędzie się festiwal DISCOpolowanie, podczas którego wystąpią: Piękni i Młodzi, Calibra, MC Polo & Szalona Ruda oraz zgłaszające się zespoły, które będą chciały zmierzyć się na scenie w walce o awans do wielkiego finału konkursu „Talent-Show”.

Z trzech początkujących zespołów Jury wybierze najlepszy. Impreza jest częścią ogólnopolskiej trasy koncertowej. Festiwal ma na celu poszukiwanie nowych talentów w muzyce Disco oraz wyłonienie Miss DISCOpolowania.

Laureaci poszczególnych castingów „Talent-Show” zmierzą się podczas Gali Finałowej, która odbędzie się we wrześniu w Warszawie, jako zwieńczenie całego festiwalu. Dla zwycięzców przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody.

Zwycięski zespół otrzyma możliwość nagrania profesjonalnego teledysku oraz wsparcie promocyjne. Kandydatki do konkursu piękności będą mogły zgłaszać swój udział e-mailowo, na facebooku oraz bezpośrednio podczas imprezy.

Ze wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane laureatki, które zaprezentują się podczas finału w Warszawie. Zwyciężczyni tytułu „Miss Discopolowania 2015” wygra dwuosobową wycieczkę do słonecznej Hiszpanii oraz rolę w teledysku jednej z gwiazd biorących udział w festiwalu. Szczegółowe zasady uczestnictwa w konkursach zostaną ogłoszone już niebawem.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj