wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnalePotrącił rowerzystkę i uciekł. Policja poszukuje świadków wypadku

Potrącił rowerzystkę i uciekł. Policja poszukuje świadków wypadku

Policjanci mińskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło pod koniec sierpnia b.r. w Mińsku Mazowieckim, w którym to najprawdopodobniej samochód osobowy na drodze dla rowerów potrącił przejeżdżającą przez ul. Warszawską rowerzystkę, po czym odjechał w kierunku Siedlec. Funkcjonariusze zwracają się z apelem do wszystkich osób, które mogą posiadać informacje o tym wypadku o kontakt z prowadzącym postępowanie aspirantem sztabowym Krzysztofem Sarną pod nr tel. 25 759 72.

Do opisywanego wypadku doszło 26 sierpnia 2019 roku, ok. godz. 16:15 w Mińsku Mazowieckim. Rowerzystka przejeżdżając drogą dla rowerów przez ul. Warszawską (przy skrzyżowaniu z ul. Chrobrego i Mickiewicza) została potrącona przez inny pojazd, prawdopodobnie samochód osobowy. Kierujący tym pojazdem odjechał w kierunku Siedlec.

Policjanci mińskiej komendy apelują do wszystkich osób, które mogły wiedzieć to zdarzenie lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu pojazdu oraz kierującego nim mężczyzny, o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim pod nr tel. 25 759 72 00 lub z prowadzącym postepowanie aspirantem sztabowym Krzysztofem Sarną pod nr tel. 25 759 72 26. Informacje można także przesyłać drogą mailową pod adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl.

st. asp. Marcin Zagórski

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments