piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaNa sygnaleKto rozpoznaje tego mężczyznę?

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego mińskiej komendy, prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Mińska Mazowieckiego. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym zdarzeniem zarejestrowały kamery sklepu. Każdy kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego mińskiej komendy, prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Mińska Mazowieckiego na łączną sumę strat ponad 1400 zł.

Do kradzieży doszło w połowie października b.r. Kamery sklepu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem.

Policjanci zwracają się z apelem, do osób które rozpoznają przedstawionego na zdjęciach mężczyznę o kontakt z prowadzącym postępowanie aspirantem Hubertem Niedek pod nr tel. 25 759 73 07 lub z oficerem dyżurnym 25 759 72 00. Informacje można także przesyłać drogą mailową na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl.

st. asp. Marcin Zagórski

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments