niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaNa sygnalePolicjanci zatrzymali 36 latka z gminy Halinów

Policjanci zatrzymali 36 latka z gminy Halinów

Mińscy kryminalni zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Halinów, który od ponad roku poszukiwany był listem gończym przez prokuraturę w Grójcu i warszawski sąd. Zatrzymanie mężczyzny możliwe było dzięki zaangażowaniu policjantów i prowadzonym czynnościom operacyjnym. 36-latek był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy i nie stawiał oporu podczas zatrzymania. Został już przewieziony do zakładu karnego gdzie będzie obywał zasądzona karę.

Działania operacyjne oraz ustalenia mińskich kryminalnych doprowadziły ich do jednej z posesji na terenie gminy Wiązowna, gdzie jak wynikało z informacji miał ukrywać się poszukiwany listem gończym mężczyzna.

Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali 36-latka z gminy Halinów, który od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną wydano list gończy w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności m.in. za kradzieże i paserstwo.

Podczas zatrzymania 36-latek nie stawiał oporu, był zaskoczony wizytą policjantów. Został już przewieziony do więziennej celi.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments