wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnaleMieszkańcy zauważyli, a policjanci interweniowali

Mieszkańcy zauważyli, a policjanci interweniowali

Dzięki mieszkańcom Sulejówka, udało się policjantom sprawdzić i skontrolować samochód na obcych tablicach rejestracyjnych i znajdujących się w nim mężczyzn.

To właśnie mieszkańcy powiadomili Policję, widząc podejrzane auto marki Kia, a w nim trzech młodych mężczyzn, którzy co jakiś czas wysiadali z auta, rozglądając się po prywatnych posesjach i parkingach. Policjanci znaleźli w samochodzie działkę marihuany, przedstawiając następnie jednemu z mężczyzn zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających i udzielania ich innym osobom.

Wcześnie rano w Sulejówku pojawiło się osobowe auto kia, na obcych tablicach rejestracyjnych. Samochód zauważyli mieszkańcy, którym podejrzane wydawało się zachowanie trzech młodych mężczyzn, którzy wysiadali z samochodu, zaglądając na prywatne posesje i pobliskie parkingi.

O wspomnianym samochodzie i nieznanych mężczyznach dowiedział się oficer dyżurny, który natychmiast zlecił zadania policjantom z zespołu patrolowo interwencyjnego.

Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli. Po dokładnym przeszukaniu samochodu, odnaleziono i zabezpieczono w nim działkę marihuany. Okazało się, że należy do jednego z mężczyzn, którym był 18-letni Damian W. mieszkaniec powiatu otwockiego.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu nielegalnego posiadania środków odurzających, a także udzielania marihuany innym osobom, bo okazało się, że Damian W. częstował narkotykiem swoich kolegów. Wszyscy mężczyźni mieli do tej pory na koncie włamania i kradzieże.

Dzięki reakcji mieszkańców, policjanci mogli podjąć skuteczną interwencję, a może nawet zapobiec popełnieniu przestępstwa na terenie miasta.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments