niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnaleZatrzymani za kradzież elementów metalowych

Zatrzymani za kradzież elementów metalowych

Policjanci z Halinowa zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Dębe Wielkie, którym przedstawiono zarzut popełnienia kradzieży elementów metalowych, między innymi stalowych rur, drutu zbrojeniowego, kątowników i płaskowników. 49-letni Krzysztof S. wspólnie z członkiem swojej rodziny 20-letnim Markiem K. najpierw ukradli opisywane przedmioty, a później sprzedali je na skupie złomu. Mężczyźni przyznali się i dobrowolnie poddali się karze.

Funkcjonariusze z Halinowa wpadli na trop jednego z mieszkańców dębskiej gminy, który przywoził metalowe przedmioty na skup złomu. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna mógł wejść w posiadanie złomu, w sposób nie do końca zgodny z prawem.

Policjantom udało się ustalić, że sprzedawane na skupie rury stalowe, drut, a także kątowniki i płaskowniki skradziono mieszkańcowi tej samej miejscowości, z której pochodził podejrzewany mężczyzna.

Funkcjonariusze zatrzymali 49-letniego Krzysztofa S., który miał mieć związek z kradzieżą złomu. Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia kradzieży. Na policyjne przesłuchanie trafił również 20-letni Marek K. członek rodziny wspomnianego mężczyzny, który usłyszał taki sam zarzut.

Obydwaj mężczyźni przyznali się i dobrowolnie poddali się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments