wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaKulturaUroczyste wręczenie nagród uczestnikom miejskiego konkursu ekologicznego "Eko - Sulejówek"

Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom miejskiego konkursu ekologicznego „Eko – Sulejówek”

20 grudnia 2013 r. w Sali Ślubów Urzędu Miasta w Sulejówku odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom konkursu ekologicznego „Eko – Sulejówek” przeprowadzonego w ramach zadania pn. „Organizacja miejskiego konkursu ekologicznego „Eko – Sulejówek” dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 20.000,00 zł.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Finaliści konkursu otrzymali z rąk Burmistrza Miasta Arkadiusza Śliwy dyplomy i atrakcyjne nagrody sfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Dodatkową nobilitacją i pamiątką dla laureatów był wydrukowany przez Miasto kalendarz na rok 2014, ozdobiony dwunastoma najciekawszymi pracami w konkursie plastycznym.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Zestawienie laureatów konkursu Część A kategoria zbiorowa

Wykonanie albumu: „Działania proekologiczne podejmowane w szkole …/placówce …”

Kategoria I – przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach

I miejsce: Miejskie Przedszkole Nr 2 w Sulejówku

II miejsce: Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej Nr 3 w Sulejówku

III miejsce: Przedszkole Niepubliczne „DELFINEK” w Sulejówku

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Kategoria II – szkoły podstawowe

I miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sulejówku

II miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sulejówku

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Kategoria III – gimnazja i szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce: Gimnazjum Nr 1 w Sulejówku

II miejsce: Gimnazjum Nr 3 w Sulejówku

Zestawienie laureatów konkursu Część B kategoria indywidualna „EKO PLAKAT”

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Kategoria I – dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-6 lat)

I miejsce: Nikola Nowak – Szkoła Podstawowa Nr 1

II miejsce: Zofia Wieczorek – Szkoła Podstawowa Nr 3

III miejsce: Joanna Małkowska – Szkoła Podstawowa Nr 3

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych (powyżej 6 lat)

I miejsce: Natalia Błachnio – Szkoła Podstawowa Nr 3

II miejsce: Magdalena Sadowska – Szkoła Podstawowa Nr 3

III miejsce: Martyna Rybarczyk – Szkoła Podstawowa Nr 3

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Kategoria III – uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

I miejsce: Michał Rędziak – Społeczne Gimnazjum Specjalne „Otwartych Serc”

II miejsce: Michalina Borczyńska – Prywatne Gimnazjum im. Rodziny Moraczewskich

III miejsce: Michał Smoliński – Prywatne Gimnazjum im. Rodziny Moraczewskich

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Wyróżnienia:

Maja Dudziak – Szkoła Podstawowa Nr 3
Patryk Sęk – Szkoła Podstawowa Nr 3
Seweryn Dąbrowski – Szkoła Podstawowa Nr 1
Marta Matuszewska – Szkoła Podstawowa Nr 3
Kinga Izdebska – Szkoła Podstawowa „Otwartych Serc”
Piotr Wyrozębski – Szkoła Podstawowa Nr 3
Marcel Bogusz – Miejskie Przedszkole Nr 2
Sylwia Marciniak – Miejskie Przedszkole Nr 1
Nikola Badowska – Szkoła Podstawowa Nr 3
Kajetan Ptasiński – Miejskie Przedszkole Nr 2
Julia Laskowska – Szkoła Podstawowa Nr 1
Bartłomiej Kaniowski – Szkoła Podstawowa Nr 1
Natalia Kołodko – Szkoła Podstawowa Nr 3
Oliwia Orzechowska – Szkoła Podstawowa Nr 3
Kamil Gryz – Szkoła Podstawowa Nr 3
Michalina Malinowska – Gimnazjum nr 2
Ola Żaboklicka – Szkoła Podstawowa Nr 2
Dominika Janik – Szkoła Podstawowa Nr 3
Patrycja Ler – Szkoła Podstawowa Nr 1
Sandra Naszewska – Miejskie Przedszkole Nr 2
Zosia Wieczorek – Szkoła Podstawowa Nr 3
Agata Barańska – Szkoła Podstawowa Nr 3

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Zestawienie laureatów konkursu Część C kategoria indywidualna „EKO WIERSZ LUB EKO BAJKA”

Natalia Socha – Szkoła Podstawowa Nr 3
Klaudia Dwornikiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 3
Alicja Piwowar – Szkoła Podstawowa Nr 3
Piotr Wyrozębski – Szkoła Podstawowa Nr 3
Weronika Czostek – Szkoła Podstawowa Nr 3
Krystian Dysiński – Szkoła Podstawowa Nr 3
Zuzanna Lewandowska – Szkoła Podstawowa Nr 3
Oliwia Naguszewska – Szkoła Podstawowa Nr 3
Julia Naguszewska – Szkoła Podstawowa Nr 3
Maciej Mielcarz – Szkoła Podstawowa Nr 3
Katarzyna Stożek – mieszkanka Sulejówka

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek
Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments