piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaNa sygnaleWykryli sprawcę włamania w Sulejówku

Wykryli sprawcę włamania w Sulejówku

Dzięki drobiazgowej pracy dochodzeniowców z Komisariatu Policji w Sulejówku, udało się wykryć sprawę włamania do punktu skupu surowców wtórnych, gdzie z kasetki skradziono pieniądze. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 34-letniego Piotra K., który po tym jak usłyszał zarzut karny popełnienia włamania, przyznał się i dobrowolnie poddał się karze pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz grzywnie.

W pierwszym tygodniu stycznia w Sulejówku, w punkcie skupu surowców wtórnych miało miejsce włamanie. Sprawcy bądź sprawca, nieznani wtedy jeszcze Policji, odgięli blaszaną ścianę pomieszczenia magazynowego, dostali się do środka i z kasetki pozostawionej w biurze, ukradli pieniądze.

Wyjaśnieniem tej sprawy zajęli się dochodzeniowcy z Komisariatu w Sulejówku. Policjanci przez niecałe dwa tygodnie pracowali żmudnie nad ustaleniem osób mogących mieć związek z włamaniem. Policjanci wytypowali kilku mężczyzn, którzy mogli być potencjalnymi włamywaczami.

W rezultacie ustalono i zatrzymano 34-letniego Piotra K. z Sulejówka, któremu przedstawiono zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments