piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaNa sygnalePolicja poszukuje świadków kradzieży Toyoty Corolli w Sulejówku

Policja poszukuje świadków kradzieży Toyoty Corolli w Sulejówku

Policjanci z Mińska Mazowieckiego i Sulejówka apelują do wszystkich osób, które w minioną sobotę(8 lutego) między godziną 10:00 a 10:30, na parkingu sklepowym marketu przy ulicy Okuniewskiej 1 w Sulejówku, widziały osobę lub osoby wsiadające do szarego sedana Toyoty Corolli o numerach rejestracyjnych WJ 74829, który następnie wyjechał z tego parkingu.

Samochód został skradziony 53-letniej mieszkance Warszawy, która w tym czasie była w sklepie na zakupach. Wraz z samochodem skradziono wózek inwalidzki należący do córki pokrzywdzonej.

Wszelkie informacje w tej sprawie można przekazywać telefonicznie do dyżurnego w Mińsku Mazowieckim 25 759 72 00 lub w Sulejówku 22 783 99 66 lub dzwonić na alarmowe 112 i 997.

W sprawie kradzieży Toyoty będzie prowadzone policyjne dochodzenie. Funkcjonariusze już rozpoczęli przeglądanie zapisów monitoringów z rejonu miejsca kradzieży, aby spróbować odtworzyć przebieg przestępstwa oraz ustalić kierunek, w którym mógł odjechać opisywany samochód.

Policjanci liczą na każdy sygnał w tej sprawie, dotyczący osoby, osób, które uruchomiły auto i odjechały z parkingu oraz innych istotnych dowodowo szczegółów, które pozwolą rozwikłać tą sprawę oraz namierzyć i ustalić sprawców kradzieży.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments