piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaSportNagrody i stypendia dla sportowców z Sulejówka

Nagrody i stypendia dla sportowców z Sulejówka

28 stycznia br. Burmistrz Miasta Sulejówek Arkadiusz Śliwa wręczył nagrody młodym zawodnikom z naszego miasta osiągającym wysokie wyniki sportowe. Wyróżnieni sportowcy w wieku od 9 do 24 lat odnieśli sukcesy w zawodach krajowych i międzynarodowych zdobywając tytuły mistrzów w sportach walki: judo, taekwondo, kickboxingu, sumo, a także w lekkoatletyce – w chodzie sportowym oraz szermierce na wózkach i sportowym tańcu towarzyskim.

Stypendia i nagrody finansowe za ciężką, całoroczną pracę otrzymali: Dominika Gnich (judo), Norbert Całka (szermierka na wózkach), Jan Jackiewicz (judo), Justyna Śliwa (judo), Jolanta Karaś (lekkoatletyka – chód sportowy), Sebastian Wąsowski (taekwondo, kickboxing), Damian Wąsowski (taekwondo, kickboxing), Kacper Gadomski (taekwondo, kickboxing), Damian Czarnecki (taekwondo), Dominik Matuszewski (sportowy taniec towarzyski), Bartłomiej Struss (sumo) i Kacper Struss (sumo, zapasy).

Zapytani przez Burmistrza zawodnicy chętnie dzielili się informacjami o odniesionych sukcesach w 2013 r. i planowanych na ten rok zawodach sportowych w kraju i za granicą . Na zakończenie spotkania Burmistrz Arkadiusz Śliwa życzył młodym sportowcom i wspierającym ich rodzicom wytrwałości w realizacji zamierzeń i kolejnych sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments