wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościSpotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o …"

Spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o …”

W dniach 16 i 17 kwietnia w ramach cyklu „Porozmawiajmy o …” Burmistrz Miasta Sulejówek – Arkadiusz Śliwa spotkał się z Mieszkańcami, aby rozmawiać o ważnych dla Miasta wydarzeniach z I kwartału 2015 roku.

Spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o …" (Źródło: Urząd Miasta Sulejówek)
Spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o …” (Źródło: Urząd Miasta Sulejówek)

Burmistrzowi towarzyszyły: Magdalena Łukomska – Zastępca Burmistrza, Anita Bielawska – Skarbnik i Hanna Stefaniuk – Sekretarz Miasta. Podczas spotkań obecni byli Radni: Andrzej Chachulski, Adam Lesiński, Andrzej Lipka, Małgorzata Lubecka i Tadeusz Małkiewicz. Pierwsze ze spotkań odbyło się w Gimnazjum Nr 2, a drugie w Zespole Szkół Nr 1.

Spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o …" (Źródło: Urząd Miasta Sulejówek)
Spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o …” (Źródło: Urząd Miasta Sulejówek)

Burmistrz Arkadiusz Śliwa przekazał zebranym najistotniejsze informacje o stanie miasta oraz zapoznał z planami do realizacji na następne miesiące. Wraz z pracownikami urzędu na bieżąco odnosił się także do poruszanych przez Mieszkańców kwestii: remontów i bieżącego utrzymania dróg, odwodnienia miasta, kanalizacji, bezpieczeństwa, oznakowania poziomego i pionowego ulic, budowy przejazdu bezkolizyjnego.

Ponadto problemem zgłaszanym przez Mieszkańców zarówno podczas pierwszego, jak i drugiego spotkania jest zadymianie, w związku z używaniem do spalania szkodliwych dla zdrowia materiałów niewiadomego pochodzenia.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments