niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościPolicjanci ustalają tożsamość mężczyzny potrąconego przez pociąg

Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny potrąconego przez pociąg

Policjanci z wydziału kryminalnego mińskiej Komendy pracują nad ustaleniem tożsamości mężczyzny, który został śmiertelnie potrącony przez pociąg relacji Warszawa Zachodnia- Mrozy około godziny 23.20 w dniu 1 listopada tego roku na torach w rejonie nastawni w Mińsku Mazowieckim. Każda osoba, która może pomóc policjantom w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszona jest o kontakt z wydziałem kryminalnym, osobisty na ulicy Wyszyńskiego 15/17 lub telefoniczny pod numerami 25 759 72 34, 25 759 72 64. Można telefonować również do oficera dyżurnego 25 759 72 00, a także na alarmowe 112 i 997.

Zmarły w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna był w wieku 50-60 lat. Był ubrany w spodnie garniturowe z materiału w kolorze czarnym, koszulkę z krótkim rękawem w kolorze zielonym i półbuty sznurowane z materiału skóropodobnego w kolorze brązowym.

Podstępowanie w sprawie wypadku kolejowego, w wyniku którego śmierć poniósł mężczyzna o nieustalonej tożsamości, jest obecnie prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Mińsku Mazowieckim.

Policjanci z wydziału kryminalnego mińskiej Komendy zajmują się natomiast sprawą identyfikacyjną, której celem jest ustalenie tożsamości mężczyzny. Funkcjonariusze z grupy poszukiwawczej zapewniają, że dokładnie sprawdzą każdy sygnał oraz informację, która przyczyni się od identyfikacji mężczyzny.

Wszelkie sugestie można przekazywać też drogą elektroniczną, pisząc wiadomość na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments