środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościDzielnicowi zatrzymali podejrzanych o kradzież telefonu

Dzielnicowi zatrzymali podejrzanych o kradzież telefonu

Dzielnicowi z mińskiego rewiru namierzyli i zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Siennica w wieku 18 i 19 lat, mogących mieć związek z kradzieżą telefonu komórkowego z szatni przy boisku sportowym w Siennicy. Dzielnicowi odzyskali telefon, który był ukryty w altanie na prywatnej posesji. Podejrzani usłyszeli już zarzuty karne popełnienia kradzieży, po czym dobrowolnie poddali się karze.

Dzielnicowi zatrzymali podejrzanych o kradzież telefonu
Dzielnicowi zatrzymali podejrzanych o kradzież telefonu (KPP w Mińsku Mazowieckim)

Kilka dni temu w Siennicy, w szatni znajdującej się przy boisku sportowym „Orlik”, miała miejsce kradzież. Nieznani sprawcy ukradli z plecaka telefon komórkowy.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z mińskiego rewiru dzielnicowych. To właśnie im udało się wytypować dwóch nastolatków z gminy Siennica, którzy mogli mieć związek z przestępstwem. Do policyjnego aresztu trafiło dwóch młodych mężczyzn w wieku 18 i 19 lat.

Realizując kolejne czynności w tej sprawie, dzielnicowi namierzyli miejsce ukrycia telefonu. Była to altanka na prywatnej posesji w Siennicy. Telefon został tam odnaleziony i zabezpieczony do sprawy.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom z dochodzeniówki – na przedstawienie podejrzanym zarzutów karnych popełnienia kradzieży telefonu.

18 i 19-latek dobrowolnie poddali się karze. Policjanci ustalają jeszcze, czy przypadkiem inne osoby nie miały związku z tą kradzieżą.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments