niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościPolicja podsumowała świąteczne dni w powiecie mińskim!

Policja podsumowała świąteczne dni w powiecie mińskim!

W okresie świątecznym, na drogach powiatu mińskiego nie odnotowano żadnych poważnych zdarzeń drogowych. Miał miejsce jeden wypadek drogowy z udziałem pieszego i 8 kolizji. Nie było również zdarzeń kryminalnych, w których życie i zdrowie mieszkańców powiatu mińskiego byłoby w jakiś sposób zagrożone bądź naruszone. Policjanci nie przyjęli również żadnych zgłoszeń dotyczących kradzieży czy też włamań.

W okresie przedświątecznym w ramach akcji „Gwiazdka 2014” policjanci pełnili służbę w rejonie rynków i targowisk, a także w rejonie placówek handlowych. Jak widać działania prewencyjne przyniosły spodziewany skutek.

Już w okresie przedświątecznym policjanci z mińskiej Komendy, a szczególnie z wydziału prewencji zaangażowali się w tegoroczną akcję prewencyjną mająca zapobiegać występowaniu czynów zabronionych, takich jak kradzieże i włamania.

Miejscem pełnienia policyjnej służby był rejon mińskiego targowiska, a także wszelkie inne punkty, gdzie odbywał się przedświąteczny handel. Było to głównie centrum Mińska Mazowieckiego, w którym policjanci obejmowali nadzorem okolice placówek handlowych i usługowych.

W okresie samych świąt również nie brakowało policyjnych służb prewencyjnych, które patrolowały osiedla mieszkaniowe oraz mińskie centrum.

Podczas wigilii i kolejnych dwóch dni świątecznych nie odnotowano zdarzeń kryminalnych, w wyniku których mienie publiczne oraz mieszkańców zostałoby zniszczone, a życie lub zdrowie mińszczan zagrożone. W całym powiecie mińskim nie odnotowano kradzieży i włamań.

Policjantów wzywano 8-krotnie na miejsce kolizji drogowych i tylko raz na miejsce wypadku drogowego w Woli Polskiej, gdzie doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Mężczyzna poszkodowany w tym zdarzeniu trafił do szpitala na obserwację.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments