wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościWszedł przez otwarte drzwi i okradł śpiącego mężczyznę

Wszedł przez otwarte drzwi i okradł śpiącego mężczyznę

W ręce policjantów z Posterunku w Kałuszynie wpadł 19-letni Mateusz Z. z powiatu otwockiego, który okradł śpiącego mieszkańca w jego własnym domu. Policjanci odzyskali cześć skradzionych pieniędzy. Mateusz Z. usłyszał już zarzut popełnienia kradzieży, po czym przyznał się i dobrowolnie poddał się karze. Policjanci apelują do mieszkańców, aby przezornie zamykali drzwi od swoich domów, bo jak mówi przysłowie „okazja czyni złodzieja”.

W Kałuszynie w jednym z domów miała miejsce kradzież pieniędzy z portfela. Właściciel pieniędzy stracił je podczas swojego snu. Złodziej wykorzystał prawdopodobnie otwarte drzwi, przez które dostał się do środka. Następnie z portfela leżącego na ławie wyjął pieniądze i uciekł.

Typowaniem potencjalnego sprawcy zajęli się policjanci kałuszyńskiego posterunku. Funkcjonariusze w ramach pracy operacyjnej zdobyli informacje, wskazujące że w kradzież mógł być zmieszany 19-letnie Mateusz Z. z powiatu otwockiego.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, przy którym zabezpieczyli pieniądze, które mogły pochodzić z kradzieży. 19-latek usłyszał zarzut karny popełnienia kradzieży i przyznał się do tego, że okradł śpiącego mieszkańca.

Mateusz Z. poddał się już karze pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz grzywnie.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments