środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaInwestycjeBILET METROPOLITALNY TO KONKRETNE KORZYŚCI FINANSOWE DLA OSÓB WPISUJĄCYCH W PIT ZA...

BILET METROPOLITALNY TO KONKRETNE KORZYŚCI FINANSOWE DLA OSÓB WPISUJĄCYCH W PIT ZA 2017 ROK ADRES ZAMIESZKANIA W SULEJÓWKU!

Jeszcze w tym roku wszystkie podwarszawskie gminy będą miały możliwość dopłaty do cen biletów ZTM. Jeśli Rada Miasta Sulejówek upoważni Burmistrza do rozpoczęcia negocjacji z warszawskim ZTM wówczas do wyboru będziemy mieli 3 poziomy dopłat do biletów metropolitalnych dla osób deklarujących podatek PIT z adresem w Sulejówku.

I tak w przypadku biletu miesięcznego:
1.Próg / Rada Miasta decyduje o dopłacie 14 zł >>> rozliczający PIT w Sulejówku zapłaci 166 zł/miesiąc
2.Próg / Rada Miasta decyduje o dopłacie 30 zł >>> rozliczający PIT w Sulejówku zapłaci 150 zł/miesiąc
3. Próg / Rada Miasta decyduje o dopłacie 60 zł >>> rozliczający PIT w Sulejówku zapłaci 120 zł/miesiąc

Warszawa + zapraszam do współpracy.  Plakat.
Warszawa + zapraszam do współpracy. Plakat. www.ztm.waw.pl

Jeśli Rada Miasta zdecyduje się zabezpieczyć w budżecie możliwość korzystania z 3 progu dopłat wówczas zgodnie z wyliczeniami ZTM 4 osobowa rodzina z Sulejówka (2 os. dorosłe + 2 dzieci z uprawnieniami do przejazdów ulgowych) zaoszczędzi rocznie aż 2.160 zł ‼️

O tym czy Burmistrz Sulejówka zadeklaruje chęć rozpoczęcia prac nad wprowadzeniem Biletu Metropolitalnego dla osób rozliczających PIT w naszym mieście zdecyduje Rada w drodze uchwały na najbliższej sesji w dniu 26 kwietnia. 

Przypomnijmy – 3 tygodnie temu Warszawa zgodziła się na propozycję władz Sulejówka i zdecydowała o wprowadzeniu nowego rodzaju biletu metropolitalnego. Nowy bilet to prawdziwa rewolucja w aglomeracyjnym systemie komunikacyjnym, gdyż da szansę na likwidację ogromnych dysproporcji w cenie biletu dla warszawian i mieszkańców podwarszawskich gmin.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments