wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaKulturaLato w mieście

Lato w mieście

Burmistrz Miasta Sulejówek informuje, że bezpłatny wypoczynek zostanie zorganizowany w tym roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 05-071 Sulejówek ul. Głowackiego 47 oraz równolegle w Szkole Podstawowej nr 1 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego, 05-070 Sulejówek ul. Idzikowskiego 2a. 

Zajęcia w ramach wypoczynku będą się odbywały w okresie od 25 czerwca 2018 r. (poniedziałek ) do 10 sierpnia 2018 r. (piątek) od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym od 07.30 do 16.30. 

W ramach wypoczynku przewidziane są zajęcia rekreacyjne, edukacyjne i warsztatowe, opieka fachowej i doświadczonej kadry, wycieczki wyjazdowe, wyjazdy na basen, wyżywienie oraz materiały do zajęć. Uczestnikiem wypoczynku może być dziecko, które:

1) od września 2018 r. rozpocznie naukę w klasie I szkoły podstawowej lub będzie kontynuowało naukę w klasach II-VIII szkoły podstawowej 

2) mieszka na terenie Miasta Sulejówek i/lub uczy się w szkole na terenie Miasta Sulejówek.

Warunkiem zgłoszenia uczestnictwa dziecka w wypoczynku jest kompletne, poprawne wypełnienie i przesłanie karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku za pośrednictwem strony internetowej www.polkolonie-sulejowek.tk w terminie od dnia 15 maja 2018 r. do dnia 1 czerwca 2018 r.

Strona do zapisów www.polkolonie-sulejowek.tk będzie aktywna od 15 maja do 1 czerwca.

Pobierz regulamin 

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments