wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnaleOdpowie za uprawę konopi i posiadanie marihuany!

Odpowie za uprawę konopi i posiadanie marihuany!

Policjanci z halinowskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę, u którego w domu podczas przeszukania zabezpieczyli rośliny konopi indyjskich oraz marihuanę z której można uzyskać kilkadziesiąt porcji narkotyku. 28-latek usłyszał dwa zarzuty karne posiadania środków odurzających i uprawy konopi, przyznał się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddał się karze grzywny.

Kryminalni z komisariatu policji z Halinowa, rozpracowując środowisko związane z przestępczości narkotykową, ustalili, że w jednym z domów na terenie Halinowa, mogą być przechowywane narkotyki.

Przeprowadzili więc akcję, podczas której zatrzymali 28 letniego mieszkańca Halinowa, u którego w domu znaleźli rosnące rośliny konopi indyjskich oraz ponad 15 gram suszu roślinnego. Substancje zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił na komisariat. Przeprowadzono również badanie zabezpieczonego suszu, po którym ustalono, że jest to marihuana.

Odpowie za uprawę konopi i posiadanie marihuany! (Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim)
Odpowie za uprawę konopi i posiadanie marihuany! (Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim)

Mężczyzna usłyszał w tej sprawie dwa zarzuty karne: uprawy konopi indyjskich i posiadania marihuany. Przyznał się do zarzucanych czynów i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze grzywny.

Na poczet kary zabezpieczona również mienie w postaci motocykla o wartości 10 tys. złotych.

mz

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments