piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaNa sygnaleWypadek motocyklisty w Cisówce zakończył się tragicznie!

Wypadek motocyklisty w Cisówce zakończył się tragicznie!

Wczoraj w godzinach popołudniowych miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem mieszkaniec gm. Stanisławów stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

To już kolejny, w krótkim okresie czasu, wypadek z udziałem motocyklisty, który kończy się tragicznie. 28-letni mieszkaniec gminy Stanisławów z nieustalonych przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyznę z ciężkimi obrażeniami wewnętrznymi, przetransportowano lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala.

Niestety na skutek odniesionych obrażeń mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu wypadku, policjanci prowadzili czynności procesowe, mające wyjaśnić okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

Policjanci ustalili ponadto, że 28-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, a jednoślad nie miał aktualnych badań technicznych. Funkcjonariusze kolejny raz apelują o rozsądek i odpowiedzialność na drodze. Policjanci podejmują wiele działań aby zapewnić bezpieczeństwo. Pomóżmy mundurowym i stosujmy się do przepisów drogowych.

mz

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments