niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaNa sygnaleMiał przy sobie pistolet gazowy, amunicję hukową oraz marihuanę!

Miał przy sobie pistolet gazowy, amunicję hukową oraz marihuanę!

Przed kilkoma dniami, policyjni wywiadowcy, podczas patrolowania ulic Sulejówka, zatrzymali do kontroli osobowego Opla którym kierował mieszkaniec gminy Halinów. Od początku interwencji, kierujący nim mężczyzna zachowywał się nerwowo. Funkcjonariusze postanowili dokładnie przyjrzeć się osobom i pojazdowi. Podczas sprawdzania wnętrza, w schowku pojazdu, policjanci odnaleźli pistolet gazowy oraz amunicję. 34-letni mężczyzna nie posiadał żadnego pozwolenia na broń.

W trakcie trwania interwencji nerwowo sięgał ręką do kieszeni. Policjanci sprawdzili więc zawartość odzieży mężczyzny. W wyniku przeszukania w kieszeni spodni ujawnili torebkę z zielonym suszem. Wywiadowcy zabezpieczyli substancję, mężczyznę natomiast zatrzymali i przewieźli do policyjnego aresztu.

Śledczy przeprowadzili badanie narkotestem, które wykazało, że zabezpieczony susz jest marihuaną. W tej sprawie będzie również powołany biegły z zakresu balistyki, który wyda opinię w kwestii zatrzymanej broni i amunicji.

34-latek na tę chwilę usłyszał zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. Sprawa jest w toku, śledczy nie wykluczą przedstawienia mężczyźnie kolejnych zarzutów.

mz

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments