wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnaleTragiczny wypadek w Kolonii Stanisławów!

Tragiczny wypadek w Kolonii Stanisławów!

Przed kilkoma dniami w Kolonii Stanisławów miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący Hondą, 28-letni mieszkaniec gminy Dobre, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. Mężczyznę w ciężkim stanie przetransportowano śmigłowcem do szpitala.

Policjanci mińskiej komendy wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło w ostatnią niedzielę 23 czerwca ok. godz. 17:50 w Kolonii Stanisławów.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Hondą, 28-letni mieszkaniec gminy Dobre, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z niej i dachował.

Przybyli na miejsce policjanci komisariatu w Stanisławowie oraz strażak OSP, stwierdzili brak oznak życia mężczyzny. Natychmiast podjęli czynności resuscytacyjne, przywrócili funkcje życiowe, następnie 28-latek w stanie ciężkim został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

Niestety na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu po kilku godzinach.

Śledczy pod nadzorem prokuratury rejonowej w Mińsku Mazowieckim prowadzą w tej sprawie intensywne śledztwo, mające wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Osoby które widziały zdarzenie proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie aspirantem sztabowym Krzysztofem Sarną pod nr tel. 25 759 72 26.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments