wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnalePolicjanci z Sulejówka zatrzymali poszukiwanego 36 latka!

Policjanci z Sulejówka zatrzymali poszukiwanego 36 latka!

Policjanci z komisariatu w Sulejówku zatrzymali poszukiwanego do aresztu śledczego 36-latka. Mężczyzna został zauważony przez patrol jadący ul. Niepodległości. Poszukiwany podjął jeszcze próbę ucieczki, jednak po kilkunastu metrach pościgu 36-latek był już w rękach funkcjonariuszy. Ponadto mundurowi w jego ubraniu znaleźli narkotyki.

Przed kilkoma dniami patrol jadący ul. Niepodległości w Sulejówku zauważył poszukiwanego 36-latka, który stał przy skrzyżowaniu. Mężczyzna ten także zauważył policjantów i natychmiast zaczął uciekać. Doskonała sprawność fizyczna oraz wyszkolenie mundurowych spowodowały, że po przebiegnięciu kilkunastu metrów poszukiwany był już w rękach policjantów. Na jego rękach zatrzasnęły się kajdanki.

Policjanci podczas kontroli zatrzymanego znaleźli w jego odzieży substancje w postaci zielonego suszu roślinnego i białego proszku. Substancje te zabezpieczono, a w wyniku badań narkotestem okazało się, że jest to marihuana i amfetamina.

36-latek usłyszał w tej sprawie zarzut karny posiadania narkotyków, do którego przyznał się i dobrowlnie poddał się karze.

Chwilę potem był już w drodze do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał karę 21 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments