wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaNa sygnaleHalinów. 30 latek przywłaszczył sobie portfel z dokumentami!

Halinów. 30 latek przywłaszczył sobie portfel z dokumentami!

Policjanci komisariatu w Halinowie w wyniku własnych ustaleń namierzyli 30-letniego mieszkańca gminy Dębe Wielkie, który przywłaszczył sobie portfel z dokumentami i pieniędzmi znaleziony przed jednym z marketów handlowych w gminie Dębe Wielkie.

Policjanci halinowskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu przez nieznanego mężczyznę portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy. Portfel został zgubiony przez właściciela przed jednym ze sklepów w gminie Debe Wielkie.

Kryminalni rozpoczęli typowanie potencjalnych osób mogących mieć związek ze sprawą. Dzięki własnym ustaleniom trop poprowadził ich do jednego z mieszkańców gminy Dębe Wielkie. 30-latek był zupełnie zaskoczony wizytą policjantów. Już na początku rozmowy przyznał się, że to on wziął sobie zgubiony portfel, zabrał pieniądze natomiast portfel i dokument w postaci dowodu osobistego wyrzucił.

Mężczyzna trafił na komisariat gdzie usłyszał zarzut przywłaszczenia portfela. Przyznał się do tego czynu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania sie karze w postaci prac społecznych.

mz

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments