niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKomendant Komisariatu ujął w pościgu uciekiniera z ośrodka wychowawczego

Komendant Komisariatu ujął w pościgu uciekiniera z ośrodka wychowawczego

Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego wspólnie z Komendantem halinowskiego Komisariatu, ścigali uciekiniera z ośrodka wychowawczego w województwie mazowieckim, który rzucił się do ucieczki widząc nadjeżdżający radiowóz. Komendant z Halinowa po kilkusetmetrowej pogoni ujął nieletniego.

Nastolatek tego samego dnia został przewieziony do ośrodka, z którego uciekł. Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego pełnili służbę w Dębem Wielkim. Na jednej z ulic zauważyli dwóch młodych ludzi siedzących w samochodzie osobowym. Policjanci postanowili wylegitymować mężczyzn, sprawdzić co robią w tym miejscu i skontrolować samochód.

W pewnej chwili drzwi auta otworzyły się i pasażer siedzący z przodu rzucił się do ucieczki. Funkcjonariusze ruszyli za nim. Ten jednak zniknął w pobliskim kompleksie leśnym.

Komunikat za uciekającym mężczyzną, usłyszał w radiostacji Komendant z halinowskiego Komisariatu, który postanowił wspomóc swoich policjantów w działaniach pościgowych.

Komendant ruszył w kierunku ulicy Pustelnickiej. Wtedy w pobliżu drogi zauważył idącego młodego mężczyznę, odpowiadającego rysopisem uciekinierowi. Zatrzymał radiowóz i ruszył w jego kierunku. Mężczyzna zaczął uciekać. Po kilkusetmetrowej pogoni pobliską łąką, Komendant ujął uciekiniera.

Po sprawdzeniu młodego mężczyzny, okazało się że ma skończone 16 lat i jest uciekinierem z ośrodka wychowawczego w województwie mazowieckim, ukrywającym się od połowy maja tego roku.

Po zakończonej interwencji, 16-latka odkonwojowano już do ośrodka wychowawczego.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments