piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościMieszkańcy zareagowali, a policjanci zatrzymali podejrzanego o usiłowanie włamania

Mieszkańcy zareagowali, a policjanci zatrzymali podejrzanego o usiłowanie włamania

Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego zatrzymali 44-letniego Andrzeja K. w związku z usiłowaniem popełnienia kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego budynku na prywatnej posesji w Sulejówku. Zatrzymanie mężczyzny było możliwe dzięki zgłoszeniu od mieszkańców, którzy zauważyli w okolicy podejrzanych mężczyzn. Andrzej K. usłyszał już zarzut karny usiłowania popełnienia włamania, a następnie przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

Oficer dyżurny przyjął pilne zgłoszenie o podejrzanych mężczyznach, którzy pojawili się w rejonie ulicy Okulickiego w Sulejówku. Informację tą przekazano bezzwłocznie do Komisariatu w Sulejówku.

Na miejsce natychmiast wyjechała policyjna załoga patrolowo-interwencyjna. Funkcjonariusze zauważyli w rejonie posesji mężczyzn, których po krótkim pościgu zatrzymali i przewieźli do Komendy.

Policjanci ustalili, że w budynku do którego próbowano się włamać, jest wyłamane okno, a po sprawdzeniu pomieszczeń okazało się, że częściowo został rozebrany piec kaflowy.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu karnego usiłowania popełnienia kradzieży z włamaniem 44-letniemu Andrzejowi K. z Sulejówka. Podejrzany przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments