piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKryminalni zabezpieczyli nielegalny arsenał

Kryminalni zabezpieczyli nielegalny arsenał

Mińscy kryminalni podczas działań prowadzonych w Mrozach, przeszukując dom 52-letniego mieszkańca, odnaleźli kilka sztuk broni oraz ponad 140 sztuk amunicji różnego kalibru. Do policyjnego aresztu trafił właściciel zabezpieczonych przedmiotów. Mężczyzna usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania broni oraz amunicji. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni zabezpieczyli nielegalny arsenał w Mrozach (Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim)

Policjanci z wydziału kryminalnego postanowili sprawdzić informacje wskazujące, że jeden z mieszkańców Mrozów może ukrywać w swoim domu broń oraz amunicję.

Kryminalni przyjechali do mężczyzny i rozpoczęli przeszukanie. Ich podejrzenia potwierdziło odnalezienie w jednym z pomieszczeń kilku sztuk broni, w tym popularnego w czasach II wojny światowej pistoletu maszynowego „pepeszy”, karabinu kbks i niemieckiego mausera. Oprócz tego policjanci zabezpieczyli jeszcze inne elementy broni, pistolet gazowy i ponad 140 sztuk amunicji różnego kalibru.

Nielegalny arsenał trafił do depozytu, a jego 52-letni właściciel do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji.

Kryminalni zabezpieczyli nielegalny arsenał w Mrozach (Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim)

52-latkowi grozi teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności. Tymczasem na mocy postanowienia prokuratorskiego, mężczyznę objęto policyjnym dozorem.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments