piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościUkrył marihuaną w bieliźnie!

Ukrył marihuaną w bieliźnie!

Podczas kontroli 23-letniego Piotra B. w rejonie ulicy 1-ego Maja w Mińsku Mazowieckim, wywiadowcy znaleźli przy mężczyźnie i zabezpieczyli zawiniątko z zawartością ponad 23 gramów marihuany. Narkotyki były ukryte w bieliźnie podejrzanego. Mężczyzna usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. Piotr B. przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Ukrył marihuaną w bieliźnie!
Ukrył marihuaną w bieliźnie! (KPP w Mińsku Mazowieckim)

Wywiadowcy z wydziału prewencji są czujni i gotowi do natychmiastowej interwencji. Tym razem ich uwagę przykuło nerwowe zachowanie dwóch mężczyzn na ulicy 1-ego Maja w Mińsku Mazowieckim.

Policyjne przeczucie kolejny raz nie zawiodło wywiadowców. Podczas kontroli odzieży legitymowanego i kontrolowanego 23-letniego Piotra B. w jego bieliźnie odnaleziono srebrne zawiniątko, a w środku ponad 23 gramy zielonego suszu. Zabezpieczono też elektroniczną wagę, która mężczyzna ukrywał przy sobie.

Po zbadaniu narkotesterem, okazało się, że jest to marihuana. Narkotyki zabezpieczono w depozycie, a Piotra B. osadzono w policyjnym areszcie.

Podejrzanemu przedstawiano już zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających w postaci marihuany.

Piotr B. przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddał się karze pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz grzywnie.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments