środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościZranił ojca nożem!

Zranił ojca nożem!

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 33-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, zatrzymany przez policjantów na jednym z mińskich osiedli. 33-latek został zatrzymany w związku z podejrzeniem zranienia swojego ojca nożem podczas domowej awantury. Ostatecznie, na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego, 33-latkowi przedstawiono zarzut uszkodzenia ciała ojca. Podejrzany przyznał się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci pojechali na jedno z mińskich osiedli, gdzie podczas domowej awantury nietrzeźwy syn miał zranić swojego ojca nożem. Mundurowi zatrzymali tam 33-letniego mężczyznę, który miał być podejrzanym o uszkodzenie ciała swojego 68-letniego ojca.

Pokrzywdzony po udzieleniu mu pomocy medycznej wrócił ze szpitala do domu, natomiast jego syna osadzono w policyjnym areszcie. Zanim jednak 33-latka osadzono w celi, zbadany został alkomatem, który wskazał, że ma on ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

33-latek, kiedy już wytrzeźwiał, trafił na przesłuchanie, gdzie przedstawiono mu zarzut uszkodzenia ciała ojca, co spowodowało u niego rozstrój zdrowia trwający poniżej 7 dni.

Podejrzany przyznał się do przestępstwa, a następnie skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments