sobota, 13 kwietnia, 2024
Strona głównaKulturaJubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sulejówku przyjmuje zgłoszenia o przyznanie medali dla par małżeńskich zameldowanych w Sulejówku, obchodzących w 2016 roku Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Pary małżeńskie, które Jubileusz Złotych Godów mają już za sobą mogą również wystąpić o nadanie odznaczeń nadawanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie stanowi nagrodę dla osób, które przeżyły w jednym związku małżeńskim 50 lat i dłużej oraz jest wyrazem uznania za wytrwanie w zobowiązaniu, które małżonkowie składali sobie przed laty.

Zgłoszenia mogą być dokonywane przez jubilatów lub ich bliskich tj. dzieci, wnuków, krewnych. Dokonując zgłoszenia należy przedłożyć dowody osobiste obojga małżonków (do wglądu).

Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia w godzinach pracy urzędu (pokój nr 14 na I piętrze przy ul. Dworcowej 55) w terminie do 31 maja br. Uroczystość wręczenia medali planowana jest jesienią br. (dokładna data podana zostanie na zaproszeniach).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 76-06-220.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments