niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościWspólnie z kurierem próbowali ukraść papier i folię

Wspólnie z kurierem próbowali ukraść papier i folię

Policjanci z Komisariatu w Halinowie, zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o współudział w kradzieży papieru i folii ozdobnej. Podejrzanymi w tej sprawie okazali się dwaj pracownicy firmy, z terenu której usiłowano ukraść towar oraz pracownik firmy kurierskiej, w którego aucie ukryto palety z towarem. Cała trójka usłyszała już zarzut usiłowania popełnienia kradzieży. Podejrzani przyznali się i dobrowolnie poddali się karze.

Policjanci z Halinowa pojechali na teren jednego z zakładów produkcyjnych w gminie Dębe Wielkie, gdzie ujawniono próbę wywiezienia towaru bez dokumentów przewozowych.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że doszło tam do próby kradzieży palet z papierem i folią. Związek z tym przestępstwem miał mieć pochodzący z Siedlec 45-letni pracownik firmy kurierskiej oraz dwóch pracowników zakładu w wieku 39 i 57 lat. Wszyscy podejrzani trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci z zespołu kryminalnego zgromadzili materiał dowodowy, który wstępnie uprawdopodobnił próbę popełnienia przestępstwa. Trójka podejrzanych usłyszała zarzut karny współudziału w usiłowaniu popełnienia kradzieży papieru i folii.

Opisywani mężczyźni przyznali się i dobrowolnie poddali się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments